• Wpisów:75
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 16:44
  • Licznik odwiedzin:5 635 / 989 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Czas na książki z trylogii Julii. Może ktoś słyszał o niej. Pierwsza część do "Dotyk Julii". Powiem wam że fajnie się zaczyna słodko. Nikt nie może jej dotknąć przynajmniej tak wiadomo na początku. Gdy się okazuje że Adam stary kolega ze szkoły Julii ma też dar i jest odporny na nią między nimi dochodzi do zbliżenia. Ona nie wie co się dzieje ze światem bo parę lat siedziała więzieniu.
Pierwsza książka jest słodka stara przyjaźń i tak dalej...
Później jest "Sekret Julii" tu już dzieje się lepiej gdy Waron może też ją dotknąć Julia nie wie co zrobić i to utaja. Jeszcze gdy dotarli do punktu omega, do którego zaprowadził ją Kenj przyjaciel Adama z wojska , dowaduje się żę jednak gdy jest za długo z Adamem on też cierpi.
Ostanie "Dar Julii" części dochodzi do wojny dużo się dzieje jednak wróg staje się przyjacielem i ostania szansą ratunku. Konflikt Adamem i Julią się pogłębia.
Czy to koniec ich?
Czy wszystkie tajemnice wyjdą na jaw ?
Czy Julia poskromi swoją moc ?
Musi cię to przeczytać i odpowiedzcie sobie
Miłej lektury

 

 
A tak wgl to nie mogę się doczekać
Ugly Love ma wejść na ekran ale nic nie wiadomo
A ma grać taki tam przystojniak
Ponad premiera miałą być w tym roku
 

 
OK a teraz Ugly Love
Niesamowita historia
Dopiero co ją skończyłam
Już od początku mi się podoba.
Oni nie poznają się w typowej sytuacji, ponieważ ona dopiero co się przeprowadza do brata(jej brat mieszka w hotelu), a poznaje jego przyjaciela od nie najlepszej strony. Pijany siedzi pod drzwiami i nie może Tate(główna bohaterka)spokojnie przejść. Zaczyna coś między nimi iskrzyć, ale on nie chcę tego przyznać.
Czy to nie przeszkodzi w ich relacji? Czy jednak pokona to czego się boi?
Nie powiem więcej, ale zdradzę że on czyli Miles kiedyś kogoś kochał i też stracił....

 

 
Zapomniałam, że pominęłam jedną książkę, którą czytałam autorki Colleen Hoover "Maybe Someday".
Piękna książka. Bardzo dobrze ją się czytało.
Jak zawsze jest happy end
Może to nudne, ale tu nie. To bardzo słodka opowieść. ON Ridge gra na gitarze i ma blokadę nie potrafi ułożyć nowej piosenki dla swojego zespołu. Zawsze idzie poćwiczyć na balkonie i po drugiej stronie dzielnicy zawsze jest Sydney. Pewnego razu widzi jak śpiewa do jego melodii. Wtedy pada na pomysł,żeby ona mu pomogła. Początkowa Sydney nie chcę, ale sytuacja, w której się znalazła nie daje jej wyjścia. Dowiedziała się o zdradzie swojego chłopaka w dniu swoich urodzin jeszcze zdradzał ją z najlepszą przyjaciółką, która była współlokatorką nie miała gdzie się podziać....
Musi cię to przeczytać!!!!

 

 
Dobra koniec obijania Xd
Czas na następną książkę "Szukając kopciuszka"
Ta książka jest trochę powiązana z Hopeless i Losing Hope.
Ta historia opowiada jak Six(najlepsza przyjaciółka Sky) i Daniel(najlepszy kumpel Holdera) zaczynają się spotykać. Daniel dopiero co zerwał z Val lub Vel nie jestem pewna. A Six postanowią się zmienić. Fajna historia trochę pokręcona. Jak przeczytacie sami się dziwicie, ale mogę wam zdradzić, że są momenty śmieszne, słodkie i smutne. Co wy dobrym romansie jest.
 

 
Hejka
Jestem nowa w prowadzeniu bloga. Więc proszę mnie tak szybko nie skreślać (to mój pierwszy blog).
Na tym blogu będę pisać o wszystkim co mi się spodoba, mogą być to filmy, książki itd.
Może dzisiaj zacznę od książek Colleen Hoover to wybitna pisarka ogromnie podobają mi się jej książki jak Hopeless, Losing hope, Szukając Kopciuszka i Ugly love (ta najbardziej). Czytałąm tylko te jak na razie. Może zacznę od książki Hopeless jest to pierwszy tom. Opowiada perspektywy Sky(główna bohaterka), która nie pamięta życia przed adopcją. Gdy w sklepie poznaję chłopaka Holdera jej życie się zmienia. Sky nigdy nie chodziła do normalnej szkoły kiedy jej się udaje przekonać "mamę", okazuje się że jej najlepsza przyjaciółka Six wyjeżdża więc będzie musiała sama przyzwyczaić się do nowej sytuacji jaką jest szkoła i nowi znajomi. Już na starcie ma trudno, ponieważ jej koleżanka nie ma dobrej opinii i uważają że Sky jest taka sama. Ona jednak się nie przejmuję. Szybko zaprzyjaźnia się z nowym też w szkole kolegą, który jest gejem. Na początku przeraża ją nowo poznany chłopak w sklepie Holder, koło niej często puszczają mu nerwy dziwnie się zachowuje. Często ze sobą biegają. Sky czasami ma dziwne sny jakby krótkie scenki z przeszłości.

Ta historia opowiada o przeżuciu dwójki osób Sky i Holdera. Skaj zmaga się z "duchami przeszłości" gdy dowiaduje się prawdy o swoje przeszłości chcę wstawić im czoło. Przy tym pomaga jej nowo poznany trochę wybuchowy chłopak Holder.

Co łączy Sky i Holdera? Oprócz wspólnej przeszłości? Uczucie, które między nimi powstaje <3!!!

Na prawdę polecam tą książkę. Niewiarygodna książka o miłości. Wiadomo w realu nigdy to się nie zdarzy bo to za piękne.

Za to LOSING HOPE opowiada z punktu widzenia Holdera. Pewnie, nie którzy się zastanawiają po co czytać to samą historie? Przecież to nudne to ja wam coś powiem jesteście w błędzie, ponieważ jego perspektywy dowiadujemy się ciekawych jego tajemnic np. co było przed Sky? co wtedy myślał, co robił? i co było później z nim i Sky.

Oczywiście możecie najpierw przeczytać losing hope a potem hopeless ale nie radzę bo starci Cię te magie, która się kryje losing hope.

OK to koniec o tych książkach zaraz wstawię więcej żeby pomóc wam wybrać książki, które moim zdaniem są dobre jak ma cię pytania piszczcie nie obiecuję że odpiszę Xd